#ПроВійну_у_форматі_легкого_читання Через війну виникає забагато питань, відповіді на які складно знайти самому. У новій ФЛЧ інструкції в доступній формі викладено, як саме можна отримати різні види правової допомоги в умовах воєнного стану. Завантажити інструкцію можна на сайті “Просто про” за покликанням: https://www.prosto-pro.com.ua/dostup-do-bezoplatnoyi…/
За ініціативи інформаційного штабу Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень https://www.facebook.com/vgocoalition/?ref=page_internal у межах інформаційної кампанії «Про війну – у форматі легкого читання».
Це стало можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування https://www.facebook.com/UkraineRapidResponseFund , яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.
Маєте питання правого характеру? Наприклад:
як отримати соціальну допомогу та виплати в умовах воєнного стану?
як оформити статус внутрішньо переміщеної особи у разі переїзду?
як оформити інвалідність?
як отримати індивідуальну програму реабілітації?
як отримати допомогу по догляду за людиною, що має проблеми із психічним здоров’ям?
як отримати тимчасовий захист або статус біженця, якщо їдете за кордон?Тоді інструкція «Доступ до безоплатної правової допомоги» у форматі легкого читання (ФЛЧ) стане в нагоді. У ній зібрана актуальна інформація про те,
ЯК,
КУДИ та
з ЯКИМИ питаннями можна звертатися, щоб отримати безоплатну правову допомогу.
Ознайомитися з інструкцією можна в картинках до допису або за покликанням у коментарях.
За ініціативи інформаційного штабу Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальнихпорушень у межах інформаційної кампанії «Про війну – у форматі легкого читання».
Це стало можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.Тримаймося!
Разом переможемо!