Школа лідерів в гостях у Обрія

Школа лідерів в гостях у Обрія

20 січня в рамках Школи молодих лідерів у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» відбулася зустріч на тему «Соціальна робота та адаптація людей з особливими потребами у суспільство». Випускники програми «Громадські зв’язки» - директор центру «Обрій» Світлана Демко та соціальний педагог Наталя Головко презентували учасникам школи діяльність центру.

Випускники програм обміну  зазначили, що знання і досвід по роботі з людьми з особливими потребами, які вони перейняли  у США, дуже допомогли у становленні і розвитку центру «Обрій». Зараз центр має програму Працетерапії, де вихованці виготовляють різні вироби hand-made. Учасники школи навіть отримали в подарунок магнітики та квіти, зроблені власноруч молоддю з особливими потребами.

На завершення відбулася інтегрована арт-сесія, під час якої учасники школи молодих лідерів та молодь з «Обрію» спілкувалися і разом розмальовували кружки фарбами по кераміці.

Директор центру - Світлана Демко зазначила: «Дуже необхідно, щоб сучасна молодь відвідувала такі реабілітаційні центри і проводила разом час з людьми з інвалідністю. Це допомагає адаптації людей з особливими потребами у суспільство. Молоді люди - майбутні лідери будуть краще розуміти потреби таких людей. І у майбутньому, можливо коли вони будуть приймати рішення стосовно молоді з функціональними обмеженнями, то вони не будуть байдужими і вже не проігнорують їх інтереси».

Школа молодих лідерів – це проект громадської організації „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”, що реалізується у партнерстві з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» та Вінницьким Клубом випускників міжнародних програм обміну за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Проект спрямований на розвиток активної громадської позиції  молоді та розбудову місцевої громади.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://vidkryti-sercya.org.ua/uk/open-hearts/events/234-shkola-lideriv-v-gostjah-u-obrija#sigProId60f55c9a4f

Останні новини