Повідомлення
  • JW_SIGP_PLG_GALLERY_RENDER_PROBLEM images/stories/galleries/Fundraising

Навчально-інформаційний тренінг "Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ"

У місті Вінниця триває триденний навчально-інформаційний тренінг «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ»

12-14 липня 2016 рокувідбувся навчально-інформаційний тренінг "Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ".

Організаторами заходу виступають Національна Асамблея інвалідів України спільно з Асоціацією захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

У тренінгу взяли участь 45 представників громадських організацій з усієї України. Серед них лідери громадських організацій, батьки дітей з інвалідністю, в тому числі люди з інвалідністю, ВПО з інвалідністю.

Тренінг провела Євгенія Павлова - заслужений юрист України, використовує в своїй роботі цікаві матеріали, змістовні роботи в групах та яскраві приклади. На тренінгу розглядали питання специфіки проектної діяльності на українському ринку та процес написання проектів, визначення очікуваних результатів проекту, індикатори досягнення результатів і методи верифікації, принцип фандрайзингу. Даний тренінг надав можливість учасникам здобути нові знання та можливості, знайомства та гарний настрій.

Маємо надію, що учасники семінару з новими уміннями та ідеями зможуть розвивати свої організації.

 

{gallery}Fundraising{/gallery}

Останні новини

Advertisement