Круглий стіл «Обмін досвідом неурядових організацій у контексті співпраці з внутрішньо – переміщеними особами»

Обмін досвідом неурядових організацій у контексті співпраці з внутрішньо переміщеними особами став темою круглого столу, який відбувся 15 червня за ініціативою радника Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Вінницькій області, в якому взяли участь заступник директора Вінницького МЦ з надання БВПД , головний спеціаліст відділу правопросвітництва центру та представники громадських та інших неурядових організацій.

Зустріч відбулася у форматі взаємного діалогу учасників та учасниць та доповідей щодо співпраці та взаємодії з ВПО у розрізі кожної з неурядових організацій. У ході спілкування та взаємного діалогу учасників розглядалося багато важливих та актуальних питань, зокрема фінансова грамотність, бізнес-плани, соціальне житло, цікаві досліди, правова допомога для вимушено переміщених осіб.

За результатом зустрічі з учасниками заходу домовлено про подальшу координацію та ефективну переадресацію звернень ВПО. У ході заходу також активно обговорювався проект створення «Дорожньої карти корисних контактів для ВПО».

19113715 457738587912603 4566288586715688141 n

Останні новини

Advertisement