Роботодавців Вінниччини навчала НАІУ

IMG 0072

 

21 вересня  2017 року у  місті Вінниці в затишному готелі «Добродій»        ВГО «Національна Асамблея людей з  інвалідністю України» провела тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю.

На тренінгу були присутні директори підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівці по роботі з персоналом з м. Вінниця та Вінницької області. Тренінг проходив при повному аншлазі. 83 учасники виявили інтерес до тренінгу, із високим завзяттям та зацікавленістю опрацьовували теми запропоновані національним тренером НАІУ – Байдою Ларисою Юріївною.  

Роботодавці, що прийняли участь у тренінгу обговорювали різні аспекти працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, обмінювались думками щодо того, як змінити стереотипи, що склались по відношенню до працівників з інвалідністю. Обговорювали, як покращити ситуацію на ринку праці для даної групи громадян. Ознайомилися з  розумними пристосуваннями, універсальним дизайном, моделями інвалідності, вчились бути толерантними та сприймати довколишнє різноманіття людей. Після завершення тренінгу учасники не поспішали розходитися, бурхливо обговорювали отриману інформацію, налагоджували нові контакти, соціальне партнерство між закладами освіти, охорони здоров’я, представниками бізнесу, представниками Вінницького відділення ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», виступили з пропозицією спільного соціального проекту по працевлаштуванню людей з інвалідністю.

Тренінг проводився за сприяння Вінницької обласної Ради, Державної служби зайнятості, Вінницького обласного центру зайнятості, Вінницького  обласного  відділенням Фонду соціального захисту інвалідів в рамках Міжнародного проекту  «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська. Проект почав працювати у Вінницькій області з 4 кварталу 2015 року. Станом на 1 вересня 2017 року було надано допомогу 95 людям ВПО з інвалідністю та членам їх родин.

За рахунок коштів проекту ТЕАМ в 2016-2017 рр. у Вінницькій області було направлено на курси підвищення кваліфікації та здобуття нових професій 14 осіб з інвалідністю та членів їх родин. Було працевлаштовано 23 особи ВПО з інвалідністю та членів їх родин. В рамках проекту було підготовлено до участі в конкурсі міні-грантів 12 осіб ВПО з інвалідністю та членів їх родин, з них отримали обладнання на реалізацію власної справи 9 осіб та 7 відкрили ФОП. Важко переоцінити досягнення проекту, про кожного з учасників проекту -  людей з інвалідністю вимушених переселенців можна розповідати незвичні історії успіху та досягнень.

Проект продовжує працювати у Вінницькій області до грудня 2017 року. Закликаємо всіх, хто ще не скористався послугами проекту. Якщо ви людина з інвалідністю вимушено переміщена особа, або член родини людини з інвалідністю і вам потрібна підтримка і допомога в працевлаштуванні, підвищені кваліфікації, започаткуванню власної справи Національна Асамблея осіб з інвалідністю в Україні чекає вас за адресою м. Вінниця,  вул. Владислава Городецького, 10, тел. 098 468 08 30, (0432) 60 24 23, Еmail: team_vinnitsa@i.ua 

 

Останні новини

Advertisement