Вітаємо з званням!

Багаточислена родина Асоціації «Відкриті серця» щиро з великою вдячністю вітає свого керівника  Демко Світлану Василівну з нагоди присвоєння Президентом України Порошенко Петром Олексійовичем  званням «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ» (Указ №352/2017 від 04 листопада 2017 року).

Шановна Світлано Василівно Вашу чуйність та доброту завжди відчувають діти, молоді люди з інвалідністю, їх батьки, не тільки члени Асоціації, а й з усієї України, який доля дала можливість спілкуватися та працювати з Вами поряд. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потребує цього найбільше Ви міняєте не тільки світ навколо себе, але й змінюєте долю людей.

Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю і віримо: ми з Вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб діти, молодь з інвалідністю та їх родини мали гідне, якісне життя. 

Зичумо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у Вашій діяльності. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям.  
Висловлюючи безмежну вдячність за Вашу сподвижницькі зусилля, впевнені. Що вони будуть примножуватись у ході реалізації нових соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього. 
Хай невичерпною буде чиста криниця Вашої душі, а заслужена шана додасть Вам сил і наснаги на нові здобутки у нашій нелегкій але благородній справі.

Демко

Останні новини

Advertisement