Проект «Раннє втручання - шлях в нове життя»

 IMG 0542

10 квітня 2018 р. о 11.00 в конференц залі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА відбулась прес-конференція з презентації Проекту «Раннє втручання - шлях в нове життя» - збільшення впливу батьків дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення на впровадження системи раннього втручання в Вінницькій області», який реалізується за фінансової підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

 Виконавець проекту: Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»

 Співвиконавець проекту : Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»

 Мета прес конференції:

 -         Поінформувати громадськість про Проект «Раннє втручання - шлях в нове життя»

 -    Посилити вплив батьківських НДО на впровадження системи раннього втручання в Вінницькій області.

 -    Сприяти рівноправному доступу сімей вінничан, що виховують дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення до послуги раннього втручання.

 Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» в соціальному партнерстві з комунальним закладом «Вінницький обласний центр соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», маючи 12-річний досвід розробки та реалізації спільних програм в сфері надання послуг дітям та молоді з важкими формами інвалідності та їх родинам, підготовлених фахівців, досвід проведення інформаційних кампаній, інформаційні ресурси ініціювала впровадження Проекту «Раннє втручання - шлях в нове життя» - збільшення впливу батьків дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення на впровадження системи раннього втручання в Вінницькій області».

 Мета проекту:

 - Покращити обізнаність батьків дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення, щодо філософії та змісту послуги раннього втручання.

 - Посилити авторитет та вплив батьківських НДО на впровадження системи раннього втручання в Вінницькій області.

 - Сприяти рівноправному доступу сімей вінничан, що виховують дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення до послуги раннього втручання

 Цільова группа:

 Безпосередньо:

 - батьки дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення, лідери батьківських ГО (160 учасників інформаційних семінарів - батьківських шкіл)

 - батьки, спеціалісти представники влади, ГОІ (40 учасників конференції - дискусії).

 Опосередковано

- діти з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення, громада Вінницької області.

 

Останні новини

Advertisement