Круглий стіл

Круглий стіл

Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» спільно із Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Вінницьким соціально-економічним інститутом ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Вінницькою обласною УНБ ім. К.А. Тімірязєва організували та провели 06.11.2014р. у приміщенні Вінницької ОУНБ ім. Тімірязєва круглий стіл на тему «Адвокатування права на рівні можливості для дітей та молоді з інвалідністю» в рамках Міжнародної науково-практичної конференції проблеми надання вищої освіти особам з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору.

Учасники круглого столу: науковці та студенти Вінницького інституту «Україна», фахівці галузі освіти, соціальної сфери та представники громадських організацій.

Мета круглого столу:інтеграція зусиль людей з інвалідністю та законних їх представників, науковців, фахівців освіти та соціальної сфери, представників громадських організацій та усіх зацікавлених осіб щодо обговорення та розв’язання кола проблем, які виникають при адвокатуванні права на рівні можливості для дітей та молоді з інвалідністю та в питаннях представництва їх інтересів.

Під час круглого столу були розглянуті такі питання:

-         доступ до адміністративних послуг людей з інвалідністю;

-         розвиток партнерства та практики відстоювання інтересів дітей та молоді з інвалідністю на інклюзивну освіту;

-         роль батьківських громадських організацій в адвокатуванні права на рівні можливості дітей та молоді з інвалідністю;

-         адвокатування права на доступ до інформації для дітей та молоді з інвалідністю (Презентація книги шрифтом Брайля дитячої казки «Лисичка та журавель», надрукованої в рамках Всеукраїнської   благодійної   акції НАІУ «Читати на рівних»).

 

 

 

 

 

Останні новини

Advertisement