Дарунків до свят, а особливо, до Різдвяних та Новорічних справді багато не буває! І дітвора завжди чекає на свято та на подарунки, навіть в умовах війни, яка триває в Україні. Особливо зараз, коли на долю  українців випали  тяжкі випробування, наші діти, як ніколи, потребують нашої любові, уваги та турботи.

ГО «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» спільно з КЗ «Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними порушеннями «Обрій» 5 та 10 січня  у Вінниці провели камерні інклюзивні новорічного-різдвяні зустрічі для 50 дітей з інвалідністю їх братиків сестричок друзів. Діти веселились, грали в ігри, брали участь у різноманітних конкурсах. На заваді цьому не стала ні війна, ні різний вік, ні різні особливості дітей. Отримали незабутні враження, позитивні емоції та  подарунки!

Варто побачити усміхнені обличчя дітей, їх щасливі очі, коли вони заглядають у свої подарункові коробочки з  горами солодких скарбів, щоб зрозуміти: воно того варте !

Організатори зустрічей, діти та їхні батьки висловлюють вдячність, перш за все, ЗСУ за можливість жити, любити своїх дітей та дарувати їм святковий настрій!

Національна Асамблея людей з інвалідністю України, дякуємо вам колеги, за міцне надійне плече в скруті і за святкові солодкі подарунки!  

Зі святами дорогі українці!

Головним святковим бажанням усіх нас  є  якнайшвидша ПЕРЕМОГА, настання МИРУ і повернення живими та здоровими всіх захисників України.

Разом до Перемоги

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ