«Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України створено та розміщено курси на онлайн-платформі https://prometheus.org.ua .Це безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров’я.

Як це працює?

Відеолекції

Дивіться відеолекції найкращих викладачів провідних університетів України.

Інтерактивні тести

Перевірте набуті знання за допомогою різноманітних інтерактивних завдань.

Форум

Обговорюйте питання, що Вас цікавлять, з іншими студентами та викладачами на форумі.

Сертифікат

Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення!

Цикли курсів

Підприємництво

Практичний цикл курсів, що розповість вам все про те, як створити власний бізнес чи технологічний стартап в Україні.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ   

Аналіз даних

Аналіз даних дозволяє виявити невидимі закономірності і революційно покращити процес прийняття рішень майже у всіх галузях людської діяльності.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Громадянська освіта

Цикл курсів для всіх, хто хоче дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу і успішну Україну.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Цикл курсів для всіх, хто хоче підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Курси

Доступні зараз

 

Нативна реклама

Курс буде цікавий в першу чергу редакторам, працівникам рекламних відділів, журналістам і всім, хто прагне ефективно розповідати про себе, свій продукт або послуги, оволодіти методами привернення уваги до брендів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Експрес-курс підготовки менеджера з продажу реклами в локальному медіа «з нуля»

Курс містить багато корисної інформації з продажів взагалі та зі специфіки продажів у рекламному відділі медіа зокрема.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Сексуальна освіта

Фонд Олени Пінчук представляє перший в Україні масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати розмову про секс з дітьми.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Основи тестування програмного забезпечення

Дізнайтеся чим саме займаються тестувальники та отримайте базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення.

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Дослідження корупції: Як це працює?

Курс допоможе молодим аналітикам, дослідникам, журналістам-розвідникам, активістам та всім охочим навчитися писати дієві прикладні дослідження та стратегічні документи.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Менеджмент

Все про мистецтво управління протягом 7 тижнів активного навчання.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін

Курс допоможе розробникам і виконавцям місцевих проектів з відбудови та розвитку інфраструктури створити їхні власні плани соціального менеджменту та залучення відповідних зацікавлених сторін.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад

Цей курс допоможе зрозуміти найважливіші прикладні аспекти створення, функціонування та забезпечення організаційної сталості інституцій місцевого економічного розвитку громад.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Доступ до інформації для розпорядників

Метою даного курсу є систематизація і поглиблення знань та практичних навичок працівників спеціальних підрозділів з доступу до публічної інформації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Дизайн-мислення для інновацій

У цьому курсі ми розкажемо, що таке дизайн-мислення і навчимо працювати з моделлю чотирьох запитань, яка допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Децентралізація в Україні – теорія та практика

Мета курсу – дати в дуже концентрованому вигляді базові знання про суть реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Фінансовий менеджмент

Чому одні підприємства та люди стають фінансово успішними, а інші – ні? Дізнайтеся в ході цього курсу. Курс читає викладач kmbs Олексій Геращенко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Основи програмування

Програмування – писемність XXI століття. Навчитися програмувати може кожен. Почніть сьогодні!Курс читає викладач КПІ Нікіта Павлюченко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Економіка для всіх

Відкрийте економіку як цікаву, неоднозначну й часом парадоксальну науку.

Курс читає викладач kmbs Олексій Геращенко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Захист прав споживачів: теорія та практика 

Кожен з нас стикався з проблемою якості товарів та послуг. Дізнайтеся як захистити свої права споживача.Курс читає засновник юридичної компанії  “Spektor Law Firm” Ольга Спектор.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Психологія стресу та способи боротьби з ним

Як підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів.

Курс читає викладачка КУ ім. Б. Грінченка Наталія Стефаненко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Теорія обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом

Дізнайтеся більше про теорію обмежень –  потужну методологію менеджменту. Знайдіть та виправте те, що заважає вашій організації в досягненні найвищої ефективності!Курс читає викладачка kmbs Юлія Плієва.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Основи державної політики

Вивчіть процеси вироблення, ухвалення і впровадження державної політики в реальному політичному середовищі для того, щоб підвищити вашу  здатність брати участь і ефективно впливати на ці процеси. Курс читає професор кафедри політології Києво-Могилянської академії Олександр Дем’янчук.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Основи лобіювання

Лобіювання – не тільки для лобістів. Дізнайтеся про сучасні інструменти впливу та стратегії взаємодії з органами влади для досягнення ваших цілей.Курс читає практикуючий лобіст Олена Прокопенко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Бізнес-англійська

Володіння бізнес-англійською стає все більш необхідним, якщо ви прагнете працювати з іноземними клієнтами та вести бізнес на справді світовому рівні. Курс читає Іванна Табачук.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

 

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність. Курс читає засновник юридичної компанії  “Spektor Law Firm” Ольга Спектор.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Інтернет-медіа

Комплексна підготовка редактора онлайн-медіа: від необхідних теоретичних знань, до багатьох практичних навичок. Курс читає викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Артем Захарченко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Публічні закупівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі презентує перший в Україні державний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі» для спеціалістів-закупівельників, а також всіх, хто цікавиться як правильно проводити закупівлі та ефективно витрачати кошти платників податків.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Публічні закупівлі для бізнесу

Все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень: від законодавства до нюансів оскаржень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Вибрані питання європейської історії

Дізнайтеся більше про центральну подію світової історії: перехід від традиційного (аграрного) до модерного (промислового) світу. Курс читає викладач УКУ Ярослав Грицак.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Підприємництво. Власна справа в Україні

З цього курсу ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю. Курс читає викладач Києво-Могилянської бізнес школи Олексій Геращенко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як знайти роботу своєї мрії

Курс для тих, хто хоче знайти найкращу роботу для себе. Дізнайтеся, як зробити працевлаштування максимально ефективним. Курс читає HR-експерт сайту пошуку роботи rabota.ua Тетяна Пашкіна

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Візуалізація даних

Для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі. Курс читає фахівець з візуалізації даних та журналістики даних, засновник та керівник порталу texty.org.ua Анатолій Бондаренко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Філософія

 

Курс познайомить слухачів з головними ідеями класичної європейської філософії, принципами та законами діалектики, розповість як відбувається формування наукових концепцій, а також дозволить оволодіти основами критичного мислення.
Курс читають викладачі КПІ Василь Піхорович та Дмитро Столяренко.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Аналіз даних та статистичне виведення на мові R

Базовий курс для майбутніх аналітиків. Завдяки отриманим знанням вони зможуть проводити первинний статистичний аналіз даних, висувати гіпотези та оцінювати їх на основі зібраних даних. Курс читає фахівець з даних Ciklum Анастасія Корнілова.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Цифрові комунікації в глобальному просторі

Курс спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в інформаційному середовищі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як подати е-декларацію

Мета цього курсу – надати практичну допомогу з заповнення декларації державним службовцям, посадовим особам, депутатам місцевого самоврядування та всім, на кого розповсюджується дія Закону України «Про запобігання корупції». Також курс зацікавить юристів, які будуть допомагати подавати декларацію іншим.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Машинне навчання

Даний курс надає широкий погляд на галузь машинного навчання. Після цього курсу ви зможете приступати до розв’язання реальних задач у галузі науки про дані. Курс читає інженер по розробці систем машинного навчання компанії VideoGorillas Олесь Петрів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Проста гістологія

Метою цього курсу є забезпечення розуміння тих важливих структурно-функціональних особливостей будови, що відіграють критичну роль в клінічній практиці. Особливий акцент зроблено на актуальності навчальних матеріалів, що поєднується із творчим підходом та максимальною доступністю. Таке поєднання не залишить вас байдужими до гістології!

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Сучасне керівництво проектами – мистецтво порушення правил

Цей курс покликаний зруйнувати стереотипний підхід до планування й проектування. Гнучка постановка задачі проекту на етапі ідеї – це доцільний та виправданий крок. «Залізний трикутник» планування – зміст і якість, час і вартість – в сучасних умовах інколи може завдати проектові шкоди.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Соціальна робота з людьми, які мають хронічні захворювання

Призначення цього курсу скеровано на засвоєння слухачами теоретичних і практичних знань соціальної роботи, оволодіння практичними навичками, вмінням проводити соціальну роботу серед людей, які мають тяжкі хронічні захворювання та потребують захисту й підтримки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет

Ви б хотіли спробувати себе в ролі студента пріоритетного університету? Міні-онлайн-курс «Шлях лікаря» дозволить вам це зробити! Відтепер ви зможете відчути себе у ролі студента-медика та дізнатись як відбувається навчання майбутніх лікарів в Івано-Франківському національному медичному університеті.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Алгоритми і проекти Scratch

Найлегше знайомство з програмуванням та електронікою. Підходить для школярів та їх батьків і вчителів. Автор курсу – вчитель інформатики Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” Людмила Вікторівна Булигіна.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Осмислені й переосмислені

Мета циклу лекцій – ознайомити педагогів із найновішими тенденціями підходів до вивчення й інтерпретації текстів та біографій письменників, подати індивідуально-авторський погляд українських фахівців та розвиток та становлення відомих літераторів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів

Завдяки цьому масовому безкоштовному онлайн-курсу всі охочі можуть отримати доступ до унікального досвіду Ukraine Global Scholars. Мрія навчатися в університеті Ліги Плюща стає ближчою!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

СМС – Система Менеджменту Ситуацій

Курс пропонує слухачам конкретний метод прийняття надефективних рішень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Основи Web UI розробки

Дізнайтеся про основу створення веб сайтів та вивчіть базові інструменти веб-розробки: HTML/CSS/Javascript. Курс читає Світлана Шабаранська, Web UI девелопер в компанії N-iX.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Word та Excel: інструменти і лайфхаки

Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel і використовувати їх для роботи та навчання.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Конфлікт інтересів: треба знати!

Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Курс лекцій Богдана Гаврилишина

15 лекцій – філософських роздумів від видатного українця Богдана Гаврилишина, які містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Математика. Підготовка до ЗНО

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Особливо корисним він буде мешканцям тимчасово окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Доступ до інформації для громадських активістів

Метою даного курсу є систематизація та поглиблення знань громадських активістів щодо реалізації та захисту їх права на доступ до публічної інформації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Критичне мислення для освітян

Курс допоможе доцільно розв’язувати проблеми нашого життя, ухвалювати продумані рішення, адекватно взаємодіяти із реальністю, управляти своїм сприйняттям – удосконалювати себе й особистісно зростати. Разом із провідними освітянами – нашими слухачами – ми обміркуємо і розробимо стратегію навчання учнів через критичне мислення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Від комунальних до незалежних медіа: покрокова інструкція для редакторів

Що таке бізнес планування, як управляти кадрами та фінансами, як монетизувати видання, юридичні аспекти комерційної діяльності – про все це у курсі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Новітня історія України: від початку Другої світової війни до сучасності

Неупереджений погляд на історію України з 1939 до 2014. Настав час дізнатися, як усе було насправді. Курс читає викладач КНУ Іван Патриляк.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Розробка та аналіз алгоритмів

Вивчення, побудова та аналіз програмних алгоритмів і структур даних. Курс читає викладач КПІ Олексій Молчановський.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Основи інформаційної безпеки

Комп’ютерний світ став частиною світу реального. Дізнайтеся, як захистити себе від сучасних кіберзагроз. Курс читає технічний директор Zillya! Антивірус, викладач ІСЗЗІ НТУУ КПІ Олег Сич.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Комунікаційні інструменти для побудови репутації

У час, коли інформаційний простір поглинає все навколо, кожен стає сам собі PR-менеджером. Час брати комунікацію у власні руки! Курс читає викладачка Києво-Могилянської академії Анастасія Нуржинська (Троцька).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Інформаційні війни

Інформаційно-психологічні та гібридні війни. Пропаганда та контрпропаганда. Дізнайтеся більше про все це на цьому курсі! Курс читає викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Микола Ожеван.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Жінки та чоловіки: гендер для всіх

Разом ми навчимося фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору, уникати дискримінацій, краще розуміти свої права і способи їх захисту. Курс читає викладачка Києво-Могилянської академії Тамара Марценюк.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як створити стартап

Втомились працювати на когось і мрієте про власну справу? Тоді цей легендарний курс, що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті, саме для вас.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

Навчіться розробляти та продавати Пропозицію Цінності як для клієнта, так і для окремого сегмента ринку. Курси читає партнер, генеральний директор Apple Consulting® Юлія Плієва.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як створити масовий відкритий онлайн-курс

Масові відкриті онлайн-курси (МВОК) називають найбільшою революцією в освіті з часів друкованої книги. Дізнайтеся як створювати якісні, цікаві та популярні МВОК самостійно!Курс читають співзасновники платформи Prometheus.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Боротьба з корупцією

Найкращі міжнародні та вітчизняні викладачі розкажуть вам про те, як проводити антикорупційні розслідування, викривати та попереджати корупцію під час державних закупівель та організовувати антикорупційні кампанії.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Основи програмування

Якщо ви давно мріяли навчитися програмувати – цей курс створений саме для вас! Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі і відтепер він буде доступний українською мовою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Публічні закупівлі. Поглиблений

Матеріали даного курсу доступні лише після успішного проходження базового курсу. Увага! Реєстрація на цей курс необхідна лише тим користувачам, хто зареєструвався на базовий курс після 31.01.2017. Всі інші слухачі будуть зараховані на поглиблений курс автоматично.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Урбаністика: сучасне місто

Ви дізнаєтеся про те, як функціонують міста і як сприяти перетворенню власного міста на комфортне місце для життя. Курс читають аналітики центру CEDOS Ігор Тищенко та Іван Вербицький.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Соціологія та соціальні дослідження

Курс має на меті дати базове розуміння основ прикладного соціального дослідження та орієнтований на широке коло слухачів. Курс читає викладачка Києво-Могилянської академії Олена Богдан.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Основи програмування на C#

 

 

Навчіться програмувати на мові C#. Курс орієнтований на початківців. Курс викладається співробітником Microsoft Сергієм Байдачним.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Бухгалтерський облік для початківців

Розуміння основ бухгалтерії є запорукою успішного ведення фінансів – як особистих, так і корпоративних та державних. Відкрийте світ бухгалтерського обліку разом з професіоналами компанії EY! Курс читають фахівці відділу аудиту компанії EY в Україні.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Наука повсякденного мислення

Курс Університету Квінсленда в надзвичайно захоплюючому та наочному форматі розповість про те, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення. Слухачі отримають інструменти, які допоможуть їм мислити незалежно й аналітично, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно вчитися новому.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Підготовка та впровадження проектів розвитку громад

Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування (і не тільки) розробити проектну пропозицію, управляти проектом та звітувати про його впровадження.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Основи програмування на Java

Вивчайте мову програмування Java. Курс орієнтований на тих, хто хоче почати вивчати Java або хто хоче вдосконалити свої знання у цій мові. Курс читає співробітник київського офісу компанії EPAM Ігор Деркач.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Культурологія

Курс стане в нагоді для всіх, хто прагне навчитись культурологічного аналізу творів мистецтва і суспільних явищ та процесів, творчого засвоєння культурних цінностей, їх критичного переосмислення і перетворення у надбання власної світоглядної культури. Курс читає колектив викладачів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Як ефективно спланувати та провести діалог

Курс буде цікавий та корисний тим, кому потрібно покращити майстерність ведення колективних обговорень або важливо зробити більш ефективною свою активну громадську діяльність.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Доступ до публічної інформації: від А до Я

Дізнайтеся, до кого і як звертатися за публічною інформацією і розберіться, у якому випадку розпорядник інформації має право відмовити.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Вступ до кардіології. Патофізіологія серцево-судинної системи

Як зрозуміти молекулярні механізми скорочення серця і “знайти” серед них вихід на патологію? Що таке ремоделювання серця? Які процеси лежать в основі розвитку ішемічної хвороби серця? Як зрозуміти патологію артеріальної гіпертензії, атеросклерозу? Відповіді на ці та безліч інших запитань ви зможе отримати в нашому онлайн-курсі “Вступ до кардіології.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування

Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Оцінка функції зовнішнього дихання в пульмонологічній та терапевтичній практиці

Даний онлайн-курс познайомить Вас з основним методом оцінки функції зовнішнього дихання – спірометрією. Окрім актуальної теоретичної інформації, Ви зможете ознайомитись із особливостями проведення даного тесту, оцінкою його результатів, а також з найпоширенішими помилками, що трапляються у щоденній практиці, – і все це на прикладі реального пацієнта!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Соціальне підприємництво

Головною метою курсу “Соціальне підприємництво” є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі у соціальних проектах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Лікування опіоїдної залежності

В Україні, починаючи з 2008 р., зростає кількість медичних закладів, в яких запроваджується підтримувальна терапія агоністами опіоїдів (ЗПТ) для лікування хворих із синдромом залежності від опіоїдів. Даний курс дасть можливість усім слухачам отримати основні знання та навики для призначення ЗПТ своїм пацієнтам.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ