У Вінниці з 08 по 10 серпня 2018 року відбудеться Всеукраїнський навчальний семінар «Соціальне замовлення, як ефективний механізм фінансування недержавних організацій в Україні в період реформування соціальної сфери».  Організаторами події виступають Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з ГО «Вінницька громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» .

Мета заходу: сприяти участі громадського руху людей з інвалідністю в реформуванні соціальної сфери. Розвивати спроможність ГО у виконанні соціального замовлення на рівні громади та розповсюджувати інноваційний досвід провадження соціального замовлення, як механізму вирішення гострих соціальних проблем.

Учасники отримають знання про застосування процедури соціального замовлення на різні види соціальних послуг для дітей, осіб з інвалідністю; ознайомляться з державними стандартами соціальних послуг, визначеними Законом України «Про соціальні послуги». Навчаться визначати пріоритети соціального замовлення та співпрацювати з органами влади, що виступають замовниками соціальних послуг на обласному, міському або районному рівні. Учасники також ознайомляться з передумовами та векторами впровадження механізму соціального замовлення, проблемами, які ускладнюють його застосування на практиці.

Партнером заходу виступають: Департамент соціальної політики Вінницької ОДА, Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід відбудеться в готелі “Добродій”. Початок  о 10 год.

Контакта особа:  Головко Наталія Олександрівна 097 230 20 01.